Sport

Masaż sportowy

Masaż sportowy

Dopasowany do rodzaju uprawianego sportu czy aktywności fizycznej i momentu startowego (treningowy, przed zawodami, startowy, powysiłkowy, podtrzymujący).

Terapia nerwowo - mięśniowa
(P-DTR)

Oparta o innowacyjną metodę P-DTR. W ogólnym ujęciu chodzi o zmianę/przetorowanie dysfunkcyjnej informacji do centralnego układu nerwowego na prawidłową.

W naszym organizmie znajduje się mnóstwo receptorów, a mózg jest analizatorem przesyłanych informacji. W konsekwencji rozmaitych zdarzeń, receptory mogą przestać przesyłać prawidłowy sygnał. Nierzadko początkiem takich zaburzeń może być przebyty uraz, zabieg chirurgiczny i przekłucie powłok ciała, zabieg stomatologiczny, nietolerancja pokarmowa, przeciążenia i mikrourazy tkanek miękkich a także silne przeżycia emocjonalne.

Precyzyjne zlokalizowanie i adekwatne zastymulowanie powiązanych receptorów pozwala ciału na skorygowanie dysfunkcji i czasami natychmiastowy „efekt wow”. Kluczem do skuteczności tej terapii jest bardzo szczegółowy wywiad w poszukiwaniu pierwotnych przyczyn obecnych dolegliwości.

Terapia nerwowo - mięśniowa
Kinesiotaping Plastrowanie dynamiczne różnych części ciała

Kinesiotaping

Plastrowanie dynamiczne różnych części ciała, specjalnymi elastycznymi taśmami, efektem jest uczucie stabilizacji/wsparcia danej części ciała i obniżenie pobudzenia nerwowego danego mięśnia.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zadbaj o swoje zdrowie