Mama
Aktywna ciąża - masaż ciążowy
Z wykorzystaniem specjalistycznych kształtek, które umożliwiają klientce leżenie na brzuchu od 3 do 8 miesiąca ciąży! Masaż redukuje bóle i ogranicza stres, dostarczając niezbędnej dawki odprężenia i relaksu. Jest on bardzo dobrą alternatywą dla farmakoterapii, która w okresie ciąży ma bardzo ograniczone pole działania. Wpływa również na ograniczenie powstawania rozstępów.
Właściwym momentem na rozpoczęcie masażu jest początek drugiego trymestru. Czas i zakres zabiegów jest elastycznie dopasowywany do aktualnego stanu psychofizycznego pacjentki. Masaż ciążowy ewoluuje wraz z szybko zmieniającym się ciałem kobiety. Jest oparty o techniki komfortowe i przyjemne, bez użycia ucisków, nacisków i oklepywań. Do masażu dobierane są wyłącznie specjalne, łagodne mieszanki naturalnych olejków.
Sytuacje, w których masaż nie powinien być stosowany to ciąża zagrożona, występowanie niektórych dolegliwości skórnych oraz ciąża mnoga. W każdym wypadku kobieta powinna oczywiście pozostawać pod opieką lekarza prowadzącego.

Masaż Shantala
Forma masażu Shantala jest polecana dla wszystkich dzieci i niemowląt. Wpływa pozytywnie na rozwój psychofizyczny dziecka, polepsza więź rodzic- dziecko, działa łagodząco, kojąco. Pomaga pozbyć się kolek oraz normuje sen maluszka.


Masaż karku, szyi i głowy
20 minutowy masaż wykonywany na krześle do masażu.
Kinesiotaping
Plastrowanie dynamiczne różnych części ciała, specjalnymi elastycznymi taśmami, efektem jest uczucie stabilizacji/wsparcia danej części ciała i obniżenie pobudzenia nerwowego danego mięśnia.


Mobilizacja blizny po cesarskim cieciu
Przecięcie powłok skórnych, powięziowych i narządu macicy często powoduje różnego rodzaju dysfunkcje w ciele kobiety, przede wszystkim hipotonię mięśni brzucha, co może wywołać różne dolegliwości nawet w odległych rejonach ciała. Praca z blizną specjalistycznymi metodami P-DTR pozwala bardzo często skorygować tą dysfunkcję i inne powiązane.